Fotografavimas . Vestuviu fotografavimas . Fotosesijos . Interjero fotografiavimas . Daiktų fotografavimas . Maisto fotografavimas . Struktūra . Kontaktai

Vestuvių fotografavimas

Vestuvių fotografas - Igoris Petinas

Vestuvių fotografavimas Vilniuje nuo 300EUR. Daugiau apie kainas: vestuvių fotografavimo kainos.
• Vestuvių filmavimas Vilniuje nuo 300EUR iki 600EUR.

• Šventei vykstant ne Vilniaus mieste, papildomai skaičiuojamos transporto išlaidos.

Mūsų atmintis linkusi pakeisti atsiminimus - juos atsijoti, pagražinti ar net pamiršti. Vestuvių dienos atsiminimai taip pat po truputį priblėsta. Į kovą su atminties netvarumu stoja fotografija ir kinematografija. Žinodami vestuvėms siūlomą meninių priemonių asortimentą, galėsite lengviau pasirinkti Jums patinkančią.

Studijose kuriamos režisuotos fotografijos: portretai, jaunųjų ar viso pulko grupinės nuotraukos. Fotografas parenka tinkamą foną, romantiškus atributus. Pavyzdžiui, aprangos detales (skrybėles ir kepuraites, perukus, skėčius), įprastus ar kiek netikėtus buities daiktus (retro stiliaus telefonus, kolonas, žvėrių ir paukščių iškamšas, augalus, rankines ir lagaminus) ar net retro stiliaus automobilį.

Režisuotos meninės fotografijos (vestuvių fotosesija) - tai dažniausiai vestuvėms siūloma fotografijos rūšis. Vestuviu fotografas režisuoja situacijas, sustato fotografavimui jaunuosius, svečius. Paprastai vestuvių fotografai pasirenka patrauklias gamtos ar miesto vietas. Kartais naudojama papildoma atributika: balionai, vaisiai, skėčiai, dviračiai, automobiliai ir pan.

Vestuvių fotografavimas vestuves_2vestuves_3vestuves_7

Reportažinę fotografiją (reportažinis vestuvių fotografavimas) vestuvininkai renkasi rečiausiai. O ir nepriekaištingas reportažines nuotraukas gali sukurti tik įgudę vestuvių fotografai. Pasirinkus tokį vestuvių įamžinimo būdą, vestuvių fotografas nesikiš į Jūsų šventę, nenaudos režisūros. Beveik nepastebimai jis fiksuos įvykius ir natūralias emocijas. Dažniausiai reportažinis vestuvių fotografavimas derinamas su režisuotų, išnaudojant abiejų privalumus.

vestuves_4vestuves_8vestuves_9
Išsirinkę nuotraukų rūšį, galite pasvarstyti, kokios nuotraukos Jums patiktų labiausiai. Ar spalvotos, ar juodai-baltos, ar tonuotos (pvz., sepija (retro įspūdį suteikiantis rusvas atspalvis), žalsvos, melsvos, gelsvos ir kt.)? Skaitmeninės nuotraukos gali būti padailintos specialiomis priemonėmis, todėl galite pageidauti, kad jūsų vestuvių fotografas nuotraukas retušuotų (pašalintų arba pataisytų kažkurias detales, paryškintų arba prislopintų ryškumą). Kompiuteriu tvarkomoms nuotraukoms galima taikyti labai įvairius efektus: uždėti puošnius rėmelius, įterpti augalinius ar dekoratyvinius motyvus, užrašus ir pan. Tardamiesi su fotografu - pasiteiraukite ką jis gali pasiūlyti, pavartykite jo darytų nuotraukų albumą.
vestuves_10vestuves_5vestuves_11
vestuves_12vestuves_6vestuves_14
vestuves_15vestuves_16vestuves_17

Kitas vestuvių įamžinimo būdas - vestuvių filmavimas. Kuriant vestuvių filmą taip pat galima išnaudoti įvairias menines ir technines galimybes: tonuoti vaizdą, kurti spalvotą arba juodai-baltą juostą, vaizdo medžiagą derinti su iš anksto paruoštomis fotografijomis (vaikystės, paauglystės, kelionių ir kt.), įterpti interviu. Vaizdo filmo scenarijus priklauso nuo šventės scenarijaus ir nuo operatoriaus išmonės bei profesionalumo. Todėl prieš sutardami dėl darbo - peržiūrėkite bent dviejų operatorių kurtus ir montuotus vestuvių filmus. Tai padės Jums apsispręsti ir išsirinkti geriausią operatorių.
Ištrauka iš straipsnio www.santuoka.lt

vestuviu fotografas vilniuje fotografai vestuvėms fotografas vestuvėms vilnius

...........................................................................................................................................................................................................
| Fotografas vestuvėms | Fotografavimas vestuviu | Fotografai vestuvėms | Vestuves | Vestuviu fotografas | Vestuviu fotografas Vilnius | Fotografas Vestuvems | Vestuvės | Vestuviu fotografavimas |
Fotografavimas vestuviu, Vestuviu fotografavimo kaina, Vestuvių foto, Vestuviu fotografavimas kaina, Vestuviu fotografija, Fotografas vestuvems. Vestiviu fotografai Vilniuje, vestuviu fotografu kainos, vestuviu fotosesija. Vestuviu fotografavimas Vilnius, vestuviu fotografijos, weddings photography, fotografai vestuviu fotografai kaina.
 
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas Fotografas Vilniuje: Igoris Petinas tel.: +370-699-38938  E-mail: fotografas.vilnius@gmail.com